Jen my sami jsme zodpovědni za svůj osud !

Blog

16.01.2009 16:39

První zpráva

Dnes byl spuštěn náš nový blog. Prosím sledujte jej, budeme se snažit přinášet vždy aktuální informace. Číst zprávy tohoto blogu je možné i přes RSS kanál.
17.01.2009 10:17

Hlas lidu... lepší než politologové

  Hlas lidu... lepší než politologové   Je mi něco málo pod 40 let, mám SŠ, jsem spolumajitel malé firmy, domluvím se několika jazyky. Jsem ještě z té staré generace, která zažila Jiskru a Pionýra, lampiónové průvody, „soušky“ učitelky a soutěže typu „Co víte o zemi, kde zítra...
20.05.2009 07:39

Zdravý rozum- hlavní důvod a zároveň zbraň

Ano- nadpis čtete správně . Zdravý rozum každého z nás by měl všechny rozumně myslící občany přivést k poznání, že jediné řešení jak se dostat z morální krize na naší politické scéně, je odstavení těch ,kteří tuto krizi způsobili- a to jsou současné parlamentní strany a jejich špičky . Zároveň...
24.05.2009 13:31

Spravedlivější volební systém !

Stav kdy existuje petiprocentní hranice vstupu do parlamentu, znemožnuje volnou politickou soutež a systém financování politických stran je pro malé strany prímo likvidacní. Hranice vstupu do parlamentu musí být snížena na velikost odpovídající zisku jednoho mandátu. V prípade voleb do...
02.06.2009 08:00

Pokračovatelem KSČ není KSČM ale ČSSD-převzatý článek

Dědičkou KSČ není KSČM, ale Paroubkova ČSSD Nepohoršujte se, nejde o laciný výkřik, ale o výsledek hlubší úvahy. Znám historii a zhruba i programy obou stran. To však není podstatné na rozdíl od praktik, jež ztělesňuje Paroubek. Bipolarita: mocenské vymezování proti třídnímu nepříteli Do ...
15.06.2009 16:53

Jediná možnost změny.....

Pokud se podíváme a zhodnotíme chování stávajících parlamentních stran a jejích poslanců,či senátorů- dojdeme k hrůznému závěru- jsou špatní,jsou hádaví,jsou líní, jsou vypočítaví, hrabou jen pro sebe a na voliče kašlou - a nejhůře - NECHTĚJÍ SE ZMĚNIT A STRANY JSOU NEREFORMOVATELNÉ...
21.06.2009 14:01

Daňový systém-černá můra ČSSD

Milé děti, dnes si povíme něco o daňových úlevách. Nebojte se toho názvu, vysvětlíme si to tak, že tomu bude každý rozumět. Žilo-bylo 10 pánů, kteří spolu chodili každý den do restaurace na oběd. Za oběd měli pokaždé zaplatit dohromady přesně 1000 korun. Pánové se dohodli na tom, že se na...
01.01.2010 10:06

Voliči probud se .....

Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky / Opařená kočka se i studene vody bojí / - to jsou jen dvě rčení z mnoha,která nám zanechali předkové jako připomenutí, abychom neopakovali staré chyby. Bohužel mnoho lidí nedbá na poučení z minulosti a jen proto nám mohou stále střídavě vládnout ti samí rozkradači...
20.06.2013 12:57

Jak na korupci ? Všemi dostupnými prostředky a hlavně odposlechy!

Jak na korupci ? Všemi dostupnými prostředky a hlavně odposlechy! Je mi skutečně na zvracení ze všech těch provládních médií, novinářů a politiků, kteří po policejní razii vykřikují a kvičí, že toto už je přes čáru, snaží se zpochybňovat postup státních zástupců a policie, ačkoli je posvětil soud,...

Vyhledávání

Diskusní téma: Blog

Datum: 09.09.2018

Vložil: Роман

Titulek: Перезвоните,

Позвоните мне, пожалуйста, по этому номеру 8(495) 248-01-88

Datum: 08.09.2018

Vložil: Иван

Titulek: Перезвоните

Перезвоните по номеру 8(812) 426-88-69 Иван.

Datum: 08.09.2018

Vložil: Роман

Titulek: Перезвоните,

Позвоните мне, пожалуйста, по этому номеру 8(812) 426-88-69

Datum: 06.06.2018

Vložil: AlbertEping

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate related is an essential section of a male's reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate is located just in front of the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it will always be really really irritating and inconvenient to the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is the most common prostate-related problem in men younger than 55 yrs . old. Infections from the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of most types of prostate infection. It is brought on by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition of a particular defect inside the gland as well as the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be a result of trauma towards the urinary tract or by infections originating from other parts with the body. A patient may go through testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal in the prostate defect accompanied by the use antibiotics and NSAIDs to take care of the soreness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not even to determine the causes of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable weight loss program is important. These are some from the things you can do to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for health and wellness and will also also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a few ejaculations a week will prevent prostate type of cancer.

3. Eat pork sparingly. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef every week will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most crucial measure to look at to make certain a healthy prostate is to go for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you need to opt for prostate examination one or more times annually.

Datum: 24.11.2009

Vložil: eva.nyala

Titulek: Tahle je taky dobrá

Objevily se další dvě totožné bakalářské práce s jinými autory
V Česku existují nejméně dvě naprosto totožné bakalářské práce z právnické branže. Jedna odevzdaná v Plzni, druhá v Praze. Další z plagiátorských případů, se kterými se roztrhl pytel, ukazuje, že v českém vysokém školství lze získat formální vzdělání bez většího úsilí.

Datum: 24.11.2009

Vložil: marek

Titulek: Re: Tahle je taky dobrá

jj - docela by mě zajímalo kolik toho ještě praskne

Datum: 24.11.2009

Vložil: Marek

Titulek: Daňový systém

Dobrá pohádka ,ne ?