Jen my sami jsme zodpovědni za svůj osud !

Reakce na názory dementní pseudocelebrity .....

22.06.2015 18:46

V průběhu jen několika dní jsem byl upozorněn na dvě vyjádření jakéhosi jedince Pavla Novotného k problematice imirační politiky ČR. Následně jsem zjistil, že je to člověk, který se živí zveřejňováním špíny na rádobycelebrity, které se potřebují nějak zviditelnit, případně ukazováním nešťastníků, kteří svůj život nezvládají. Veskrze je tedy Novotný odporná zrůdička. O to méně pochopitelné je to, že se někdo na problematiku imirace a především nelegálních imigrantů zeptal právě této zrůdičky. Jelikož jsem si již vytvořil představu o tom, co je Pavel Novotný zač, nebyl jsem překvapen tím, co ze sebe tenhle jedinec vyzvracel.

Zde citace:

"Škoda, že 95 procent národa nemá intelektuálně na to uznat, že Karel má (jako vždy) recht a pak se jít stydět v pokleku do kouta na hrách.. Stejní idioti, co dnes brojí proti těm chudákům ze Sýrie&spol. zvolilo tehdy v Německu Hitlera.. Je dobře, že svět řídí moudří Židé a demokratické USA a ne Češi.."

 

 

Tohle když jsem si přečetl, nedalo mi to, a musím se k Novotného zvratku vyjádřit:

Je veliká škoda, že pouhých 5% národa může natolik ovládat mediální scénu včetně tzv. veřejnoprávních médií, takže jsou schopni vymývat občanům mozky podobnými nesmysly, jaké slyšíme od multikultišílenců, zelených ekoteroristů a havloidních bláznů.

Namám dojem, že by Karel ( nedostudovaný lesník ) měl nějak často pravdu. Spíš si myslím, že má v jeho věku již dost zdravotních potíží, především se soustředěním a udržením pozornosti, s odoláváním únavě, s hybností, s logickým myšlením atd. Často se hovoří i o závažných problémech souvisejících s tělesnými potřebami- což ale nejsem schopen ohodnotit.

Nevím o tom, že by nějací idioti brojili proti chudákům v Sýrii&spol. Pokud jsem informován, tak je zde především skupina iniciativ, sdružená do jednoho bloku, který jednotně vystupuje proti islamizaci ČR a proti přijímání velkého množství především islámských ilegálních imirantů z důvodů naprosté kulturní, jazykové a hodnotové inkompatibility s občany, hodnotami a systémem v ČR. Velmi pochybuji, že by lidé z iniciativ protiIslámu volili Hitlera, protože narozdíl od ignoranta Novotného tito lidé vědí, že právě Hitler a muslimové byli spojenci. Ovšem to nevzdělaný hlupák Novotný nikdy nepochopí.

Co se týká řízení světa- nejsem přesvědčen o tom, že ho řídí moudří lidé. Naopak lze velmi úspěšně pochybovat o moudrosti tvůrců NWO, kteří mají na svědomí reálně téměř všechny válečné konflikty za posledních 100 let. Osobně bych spíše odhadl, že každý kvalitní psychiatr by architekty NWO odhalil jako patoloické deprivanty a psychopaty s nulovou úctou k životu, a jako zásadní odpůrce svobody a demokracie- tedy odpůrce hodnot, kterými se paradoně právě architekti NWO ohánějí.

USA dávno nejsou demokratické ..... za posledních 15 let schválil kongres tolik zákonů omezujících práva a svobody občanů, že dnes je objektivně USA možno definovat jako fašistický, korporacemi řízený a ovládaný, totalitní stát, pod nadvládou kasty neokonů. Jestli jsou to všechno Židé nevím - o tom nehodlám s Novotným polemizovat.

Nicméně jedno vím jistě - v této zemi tyto podle Novotného "moudré Židy" dlouho vládnout nenecháme ... a jejich dnešní přisluhovače pošleme kam patří. Zřejmě i s Novotným.

 

Vyhledávání