Jen my sami jsme zodpovědni za svůj osud !

Kniha návštěv

Datum: 04.01.2015

Vložil: Jaroslav Kvasnička

Titulek: PŘÍŽIVNICKÝ ČESKÝ STÁT:

ČESKÝ STÁT JE SUROVEC,KTERÝ CHCE VŠECHNY OBČANY ČESKA O VŠE VČETNĚ PRÁV A SVOBOD OKRÁST A POZABÍJET DO POSLEDNÍHO HÝBAJÍCÍHO SE MASA OD LIDÍ PO ZVÍŘATA.NAVRHUJI SVRHNOUT 26TI LETOU ČESKOU VLÁDU SADISMU TORTURY A ZDRAŽOVACÍ NEKONEČNÉ GENOCIDY NEJLÉPE IHNED A TO SILOU KDYŽ MŮŽOU ONI TAK MY TAKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Datum: 28.02.2016

Vložil: Honza

Titulek: Re: PŘÍŽIVNICKÝ ČESKÝ STÁT:

Píšete, že Český stát chce "všechny občany" okrást... Mě Český stát nechce okrást. Vynechte ze svojí pochybné dedukce moji osobu!!! Navrhujete svrhnout vládu a to i silou. Tímto byste se dopustil trestného činu, soudruhu! Pokud chcete jinou vládu, máte možnost. Počkejte na další svobodné volby a běžte volit koho chcete, třeba vámi tolik oblíbené zločince - komunisty. Podle stylu psaní a vyjadřování jste velice mladý člověk, který nezažil vládu komunistů. Přál bych vám v tom vašem bájném komunistickém režimu žít alespoň jeden měsíc.
Je mi vás líto, soudruhu...

Datum: 07.12.2013

Vložil: hummor

Titulek: vtipná politika

Inzerát:
Je mi 30 let, Hledám ženu k vážnému seznámení.
Profese: 11 let poslanec Českého parlamentu.
Vlastnosti: usilovnost, ochota těžce pracovat, spravedlivost, čestnost, neúplatnost, pravdomluvnost, boj za práva chudých.

Odpověď:
Je mi 30 let.
Profese: 15 let prostitutka.
Vlastnosti: panna, věrná, oddaná, skromná, nezkušená, rodinně založená.
další s politicku tématikou: https://www.vtipy.net/index.php?vtipy=10

Datum: 09.10.2012

Vložil: Michal

Titulek: destrukce policie

Smutný, ale pravdivý článek.. :-/

Datum: 16.03.2011

Vložil: stará kára

Titulek: O jakém platu píšete? Moc by mně to zajímalo.


1. Píšete o platu hrubém, nebo čistém?
2. Píšete o platu tabulkovém, nebo o příjmu, včetně všech příspěvků (mimo přesčasy)?
3. Píšete o platu za jeden měsíc, nebo o ročním průměru (neříkejte, že neexistují vůbec žádné odměny)?
4. Srovnáváte shodně stanovené platy (podle bodů 1 ÷ 3) v loňském roce a letos?

Ptám se proto, že učitelé ani lékaři neuměli popsat, o jakém platu hovoří (píší) a tím méně ujistit, že nesrovnávají hrušky s jabkama.

Datum: 17.03.2011

Vložil: marek

Titulek: Re: O jakém platu píšete? Moc by mně to zajímalo.

O jakých platech píši jsem jasně deklaroval v diskusi pod článkem na iDnes. Jde o platy policistů, se kterými jsem na toto téma hovořil a kteří se vyjadřovali v diskusi, na kterou máte v článku odkaz. Jde o jejich čistý příjem, o jejich snížené rizikové příplatky ve druhé polovině roku 2010, o skutečné procentuální snížení platu, jde o peníze, které jim skutečně přijdou na účet a ne o nějaké pofiderní hlásané údajné nároky a výhody. Realita je zcela jiná, než to, co zveřejňuje pan investigativní ministr John.

Datum: 26.01.2011

Vložil: Jaroslav Páral

Titulek: Pane Vokšaj

Prosim vas, vzdelejte se, kultivujte se, delejte neco, co umite, pokud neco takoveho je. Tak blbych politiku jiz bylo dost za komancu a ted tez. Jako mit vas ve snemovne, je to na emigraci. Ale cesky narod neni blby, jen se sklada z nekterych blbu vaseho kalibru. A ty nechame i vidli, tam jim to slusi. Takze si tlachejte, to muzete... Nic vic vam nezbyva blbe

Datum: 12.02.2011

Vložil: marek

Titulek: Re: Pane Vokšaj

Jsem vždy potěšen, když mi napíše "vzdělanec", který mne nabádá abych se vzdělával, a sám není ani schopen napsat správně mé jméno. O úrovni pravopisu a slušnosti v jeho příspěvku ani nemluvě. Milý pane Párale, podle toho co jste napsal jsem vzdělán minimálně o 2-3 řády více než vy, jsem mnohem slušnější a neurážím okolí. Jsem schopen diskutovat o tématu a nesnižuji se jako vy pouze k napadání oponenta. Takže vám mnohokrát děkuji za návštěvu a příspěvek, velmi jste mi zvedl sebevědomí. Zase se někdy stavte .

Datum: 28.12.2010

Vložil: J.

Titulek: článek z 31.12.2010

dnes sice není už 31. prosince , ale članek je dobrý

Datum: 31.12.2010

Vložil: marek

Titulek: Re: článek z 31.12.2010

Zdravím. Asi myslíte úvodní článek, že ? To datum tam je schválně, aby byl vždy jako první v pořadí. Jinak to bohužel udělat nešlo. mv

Vyhledávání